enen
pldeen

Holidays on Island Wolin

Discover Polnisch Balticsee Cost

Apartamenty rodzinne

W Wolinie nad morzem

Wolin to urokliwe miasteczko położone nad Morzem Bałtyckim, które przyciąga turystów ze względu na swoje malownicze krajobrazy, piękne plaże i bogatą historię. Jeśli planujesz wizytę w Wolinie, warto zainteresować się ofertą apartamentów, które są popularnym wyborem dla osób poszukujących wygodnego i przytulnego miejsca na pobyt. Oto opis a partamentów dostępnych w Wolinie

Te przestronne apartameny usytuowane sąt zaledwie kilka kroków od pięknej plaży. Posiadją duży salon z wygodnymi meblami, telewizorem i panoramicznymi oknami, które zapewniają wspaniałe widoki na morze. Apartament oferuje również w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, sypialnię z wygodnym łóżkiem oraz łazienkę z prysznicem. Na miejscu dostępne są również miejsca parkingowe dla gości.

Więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

LOKALIZACJA
odległość umożliwia szybkie dojście do plazy, a wieczorem jest się daleko od zgiełku deptaku
dla dużych rodzin z psami
Możliwość podróży dużą rodziną i znajomymi, chętnie przyjmujemy rodziny z czworonogami.
BEZPŁATNY PARKING
Parking bezpłatny na posesji,która jest ogrodzona. Można wypuścić psa. Teren osiedla jest zamknięty bramą na kod
BOGATE WYPOSAŻENIE
Mamy po 3 sypialnie , duże kuchnie otwarte na salon, ze stołem gdzie może usiąść nawet 12 osób.

Atrakcje w okolicy

Woliński park narodowy
Woliński Park Narodowy jest jednym z 23 polskich parków narodowych. Obejmuje on łączną powierzchnię prawie 11 000 ha, w tym 4530 ha lasów i 4710 ha wód. Na północy klif wpada do polskiego Morza Bałtyckiego. Można tu zaobserwować zwierzęta heraldyczne parku - orła bielika i rybołowa. W zagrodzie żubrów w Międzyzdrojach można obserwować żubry w zagrodzie leśnej o powierzchni 12 ha. Można tu również zobaczyć sarny, daniele i dziki.
zdjecie_booking
wioska wikingów
Wioska Wikingów jest rekonstrukcją osady wikingów z IX-X wieku i stanowi doskonałą możliwość dla turystów, aby przenieść się w czasie i poznać życie i zwyczaje wikingów. Osada jest zbudowana z drewnianych chat, które zostały odtworzone na podstawie badań archeologicznych i zgodnie z historycznymi wzorcami. Dla miłośników historii i fanów wikingów jest to miejsce, które warto odwiedzić, aby poznać i doświadczyć fascynującego świata wikingów.
zdjecie_booking
zdjecie_booking
jezioro turkusowe
Jezioro z czystą turkusową wodą, powstało, ponieważ do końca II wojny światowej wydobywano tu kredę, a głęboka rana w krajobrazie została wypełniona wodą. Nad jeziorem znajduje się las, z którego można w pełni podziwiać widok na jezioro.
zdjecie_booking
NADBAŁTYCKIE KURORTY
Na wyspie Wolin znajduje się pięć nadbałtyckich kurortów: Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie i Dziwnów. Pomiędzy kurortami nadmorskimi znajdują się jednak duże, całkowicie dziewicze i niezagospodarowane odcinki plaży, często o długości kilometrów, bez możliwości kąpieli - ale również bez odpowiedniej infrastruktury. Wiele leśnych ścieżek i dróżek odchodzi od głównej drogi 102, która przebiega w dużej części blisko wybrzeża, a po krótkim spacerze można dotrzeć do wybrzeża.

Oferta

Dla właścicieli apartamenetów

Współpraca z właścicielem apartamentu to istotny element udanego wynajmu i satysfakcji zarówno dla właściciela, jak i dla gości. Oto opis typowej współpracy z właścicielem apartamentu:

Komunikacja i rezerwacje: Właściciel apartamentu zapewnia dostępność i efektywną komunikację, aby odpowiedzieć na zapytania potencjalnych gości. Współpracując z właścicielem, można omówić dostępność apartamentu, ceny, warunki rezerwacji oraz inne szczegóły związane z pobytem.

Właściciel apartamentu jest zazwyczaj dostępny dla gości w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby pomocy. Mogą udzielać wskazówek dotyczących atrakcji turystycznych w okolicy, restauracji, czy informacji o lokalnych udogodnieniach. Właściciel stara się zapewnić gościom jak najlepsze doświadczenie podczas ich pobytu.

Współpraca z właścicielem apartamentu opiera się na wzajemnym zaufaniu i wspólnym zrozumieniu, mając na celu zapewnienie gościom wyjątkowego i satysfakcjonującego pobytu.

Więcej